KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15915288
nr 1591 5288
Etsning
Jevgeni Klimov (1901-1990). Signerad, numrerad 8/50, daterad 1984, "Linnud". Bildmått: 36x36 cm, yttermått inklusive ram: 58x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:35:53
100 kr
1.600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)